nije im jasno

Zbog Modrića navijači Reala napadaju Ancelottija: Reagirao i Predrag Mijatović

Navijači Real Madrida odmah su na Twitteru napali trenera.

Luka Modrić izlazi iz igre (Foto: Afp)

U finalu nogometne Lige prvaka, 10. lipnja u Istanbulu, igrat će Inter i Manchester City nakon što je engleska momčad u polufinalnom uzvratu, na svom Etihadu, posve nadigrala Real Madrid s 4:0 (2:0).

Od samog početka Manchester City je potpuno zavladao travnjakom na Etihadu. U prvih dvadesetak minuta posjed lopte je bio 80 posto na strani domaćina, a ujedno je svaki napad Cityja, a oni su bili učestali, bio velika napast za Madriđane.

Vezni red Reala nije puno dolazio do lopte, a Carlo Ancelotti se odlučio na malo neočekivan potez. Izvadio je Luku Modrića u 63. minuti dvoboja i u igru stavio stopera Rudigera.

Kevin De Bruyne VIDEO Pogledajte kako se De Bruyne izderao na Guardiolu usred utakmice divider

''Ancelottija treba provjeriti, što to radi?

''Kakav potez, pa valjda trebamo zabijati, a on uvodi stopera'', samo su neki od komentara navijača.

Sve komentirao i Predrag Mijatović, bivši igrač Reala.

"Kakva je ovo poruka? Bože moj... Ova izmjena šalje jasnu poruku: Želim da utakmica ovako završi i da više ne bude golova", rekao je slavni crnogorski nogometaš.

Do kraja je domaći sastav potpuno primirio ritam utakmice. Real je također osjetio da više ne može ništa u susretu te je tek Marco Asensio propustio priliku za počasni pogodak Reala.

Finala utakmica između Manchester Cityja i Intera igra se 10. lipnja u Istanbulu.