Svi hvale Luku

Navijači Reala se naslađuju: Pogledajte kako je Modrić "školovao" mladu zvijedu Barce

Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić ponovno je oduševio navijače Real Madrida.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Pobjedom u El Clasicu protiv Barcelone (3:1) nogometaši Real Madrida preuzeli su prvo mjesto španjolske La Lige. Ponovno je ovacije tribina zaradio kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić, koji je zaigrao od prve minute.

Zadržao se na terenu sve do 78. minute dvoboja, a deset minuta ranije, pri rezultatu 2:0, "školovao" je veliku nadu katalonskog sastava Pedrija. Luka je jednim potezom izbacio mladog Španjolca i, dakako, zaradio ovacije navijača Real Madrida.

Sergej Jakirović VIDEO Sramotne scene u BiH: Tučnjava u Trebinju nakon utakmice Zrinjskog, napadnut i Jakirović? divider

"Je li ovo vaš zlatni dečko?" zapitao se jedan navijač Reala pa dodao kako ga je "majstor Luka Modrić školovao".

Sjajan potez Luke Modrića možete vidjeti OVDJE.

Nakon utakmice hrvatski je čarobnjak izazvao pravo oduševljenje u svlačionici. Srdačno je pozdravio svakog suigrača, bilo je tu zagrljaja, ali i osmijeha.