spašavanje života

Drama na polufinalu Konferencijske lige: Nakon pogleda na tribinu utakmica je odmah zaustavljena

Navijač je završio u lokalnoj bolnici, no njegovo stanje još je uvijek nepoznato.

Basel - Fiorentina (Foto: Twitter/Screenshot)

Nakon velike drame Fiorentina je prošla Basel poslije ukupno 210 odigranih minuta.

Basel je kao gost pobijedio u prvoj utakmici s 2:1, ali je istim rezultatom Fiorentina dobila uzvratnih 90 minuta, i to nakon dva pogotka Nice Gonzaleza, čime se otišlo u produžetke. Pogodak vrijedan ulaska u finale postigao je Čeh Antonin Barak u 129. minuti dvoboja.

No malo ozbiljniju dramu mogli smo vidjeti na tribinama. Naime, jednom navijaču Fiorentine pozlilo je na tribinama. Trener Talijana primijetio je da se nešto događa i odmah pozvao medicinsku pomoć.

Navijač je završio u lokalnoj bolnici, no njegovo stanje još se uvijek ne zna, prenosi Blick.ch.

Utakmica je bila prekinuta neko vrijeme, no ubrzo je nastavljena.