Zanimljiv izgled

FOTO Napoli zaigrao u posebno dizajniranom dresu: Posvećen je Valentinovu

Dvoboj Napolija i Cremonesea je posljednji u nedjeljnom programu 22. kola Serie A.

Nedjeljni program 22. kola talijanske Serie A nogometaši Napolija zatvorili su dvobojem protiv Cremonesea (3:0) na domaćem terenu, a za nadolazeće Valentinovo zaigrali su u posebno dizajniranom dresu.

Napolitanci su na travnjak izašli u bijeloj kombinaciji, a na dresu su imali otisak poljupca. Novi dres, koji je nastao u suradnji s poznatim modnim brendom, donio im je sreću, jer su već u 23. minuti susreta poveli pogotkom novog Maradone, kako mu tepaju, Khviche Kvaratskhelie.

Do kraja susreta zabili su još dva pogotka, na 2:0 povisio je Osimhen u 65. minuti dvoboja, a konačan rezultat postavio je Elmas pogotkom u 79. minuti.

S ovom pobjedom Napoli se učvrstio na vrhu prvenstvene tablice s 59 bodova, 16 više od drugoplasiranog Intera koji ima utakmicu manje.