i dalje ne vjerujemo...

Je li ovo najbizarniji pobjednički gol u posljednjim trenucima utakmice svih vremena?

Jedan od najbizarnijih pogodaka u nogometnoj povijesti postignut je u američkoj USL ligi.

U noći sa srijede na četvrtak odigrane su utakmice 15. kola američke USL nogometne lige, a u jednoj od njih vodeća momčad skupine F Hartford slavila je u gostima kod Philadelphije 2 rezultatom 3:2.

Pobjednički pogodak gosti su zabili u 90. minuti utakmice, i to na krajnje bizaran način. Vratar domaćina Budler uhvatio je loptu u svom kaznenom prostoru, vidio da ima otvorenog igrača i krenuo mu s ruba kaznenog prostora baciti loptu.

Ispred njega je stajao Danny Barrera, džoker s klupe gostiju, koji je iza leđa očajnički podigao nogu ne bi li blokirao Budlerov pokušaj dodavanja rukom, te pritom dočekao pravo čudo.

gol expired Luda proslava velikog uspjeha Rijeke: Predsjednik Mišković poveo navijanje u svlačionici divider

Lopta ga je pogodila u nogu i onda u neobranjivom luku preletjela vratara i obrambenog igrača koji ju nisu uspjeli uhvatiti prije nego što je prešla gol-liniju.

Spomenimo i da je domaći sastav promašio kazneni udarac 12 minuta ranije za vodstvo 3:2...

gol expired Kakav negospodski potez trenera Dinama: Ismijao Bjeličin uspjeh koji su Modri čekali pola stoljeća divider