Muke po Špaci se nastavljaju: Hajduk poražen od Zadra

Nogometaši Zadra svladali su Hajduk 2:1 u prijateljskoj utakmici i tako ponovno zabrinuli splitske čelnike.

Sudeći prema posljednjim pripremnim utakmicama Hajduk će i u nastavku prvenstva imati problema s igrom. Trener Poklepović je nakon remija sa Željezničarem na Poljudu kazao kako će se puno toga morati promiješati u prvoj postavi. U Glavicama je Vukušić zabio 4 pogotka te je danas na prijateljskoj utakmici protiv Zadra u Polači dobio priliku zaigrati od prve minute. No, ništa se u igri Splićana nije promijenilo. Istina pogotkom Tomasova u 8. minuti Splićani su poveli, no do kraja više nisu uspjeli postići pogodak.

Zato su to učinili Zadrani, prvo je Terkeš u 68. minuti iz blizine izjednačio na 1:1, a osam minuta kasnije mladi Santini zabio je i za pobjedu Zadra. Splićanima ovako ostaju glavobolje i veliki upitnik iznad momčadi koja čini se ne pokazuje nikakav napredak u odnosu na prvi dio sezone. Podsjetimo, prije 4 dana Hajduk je odigrao 3:3 s niželigašem Biogradom.

S druge strane Dinamo je u posljednjoj pripremnoj utakmici u Rovinju svladao domaćina s 3:1. Strijelci za Modre bili su Badelj, Sammir te prinova Primorac.