poznati svi putnici

Kramarić zabio samo tri minute nakon ulaska, Mourinho uzvratio Leki za poraz

Jose Mourinho uzvratio je Ivanu Leki za poraz u Belgiji, a Andrej Kramarić se pokazao kao pravi džoker s klupe.

U susretu koji je odlučivao o prvom mjestu u J skupini Europske lige Tottenham Josea Mourinha je u Londonu pobijedio Royal Antwerp kojeg vodi Ivan Leko s 2:0.

Mourinho je tako uzvratio Leki za poraz u Belgiji 0:1 u dvoboju drugog kola. Golove za Spurse zabili su Carlos Vinicius (57) i Lo Celso (71).

U drugom susretu LASK je na gostovanju pobijedio Ludogorec s 3:1.

Tottenham je osvojio prvo mjesto u skupini sa 13 bodova, Royal Antwerp je drugi s bodom manje, LASK je sakupio 10, a Ludogorec je ostao na nuli.

U skupini H u zadnjem kolu se odlučivalo o prvom mjestu. Na koncu "jedinica" je pripala Milanu koji je u Pragu pobijedio Spartu 1:0, dok je Lille nakon poraza kod Celtica 2:3 završio kao drugi.

Pogodak odluke zabio je Jens Hauge u 23. minuti. Ante Rebić nije nastupio za talijanski sastav.

U drugom susretu Celtic je slavio protiv Lillea 3:2 ostvarivši prvu pobjedu u skupini. Jullien (22), McGregor (28) i Turnbull (75) zabili su za Škote, a Ikone (24) i Weah (71) za Francuze. Domagoj Bradarić je odigrao cijeli dvoboj za Lille.

gol expired Dinamo saznao potencijalne suparnike za nokaut-fazu: Evo kad je ždrijeb i kad se igra divider

Na ljestvici je prvi Milan sa 13 bodova ispred Lille sa 11, Sparte sa šest i Celtica sa četiri boda.

U skupini L Hoffenheim je i prije zadnjeg kola osigurao prvo mjesto, a kao druga dalje ide Crvena zvezda.

U posljednjem kolu Hoffenhemi je kod kuće porazio Gent s 4:1, a četvrti pogodak za domaćine zabio je Andrej Kramarić u 64. minuti.

Hrvatski napadač je ušao u igru u 61. minuti, a tri minute kasnije se upisao među strijelce. Za njemački sastav zabili su i Klauss (21), Skov (26), te Beier (49), a za goste Botaka (81).

U drugom susretu Slovan Liberec i Crvena zvezda su odigrali bez golova.

Hoffenheim je osvojio skupinu sa 16 bodova, Crvena zvezda je sakupila 11, Slovan sedam, Gent je bez bodova.

gol expired Dinamo igrački razbio moskovskog velikana, ali nije uspio postati UEFA-in rekorder divider