bio je jako sretan

Mourinho se narugao Realu zbog Balea: Velšanin nakon sedam godina zabio za Spurse

Mourinho nije propustio bocnuti svoj i Baleov bivši klub.

Gareth Bale zabio je povratnički prvijenac za Tottenham. Velšanin je ušao u igru u 70. minuti, a već u 73. zabio je za konačnih 2:1 i skok na drugo mjesto ljestvice.

Bale je bio jako sretan, vidjelo se da mu puno znači taj gol. Široki osmijeh s lica nije skidao ni prilikom davanja izjava nakon utakmice. Ovako sretni i motivirani Bale dijametralna je suprotnost onom iz Reala, kojem je i golf bio važniji od kluba, a na klupi je i spavao.

gol expired Nakon novog "klasičnog" Zlatanova gola Ibra oduševio fanove objavom: "Zašto trčati..." divider

Bio je to prvi gol Balea za Spurse nakon sedam godina i 166 dana. Nakon toga je otišao u Real u transferu vrijednom 101 milijun eura, a ove sezone vratio se na posudbu. Njegov povratnički gol u svom je stilu komentirao Jose Mourinho.

"Sretan sam zbog Balea jer je to zaslužio. Kad uhvatim pet minuta, otići ću na web-stranicu Reala da vidim što oni kažu", rekao je.

Upoznajte hrvatske vratarske dragulje u ligama petice i legendarnog trenera vratara