lloris opet bio tu

Moura u prestižnom društvu: Rijetki su odigrali ovakvo polufinale, Ivica Olić jedan je od njih

Pakleni Brazilac ušao je u ekskluzivni klub u kojem se nalazi i legendarni hrvatski napadač.

Mislili smo da smo sve vidjeli kada je Liverpool spektakularno okrenuo Barcelonu, a onda se pojavio Tottenham. Spursi su nevjerojatnim drugim poluvremenom nadoknadili ukupnu prednost od 3:0 za Ajax i osigurali svoje prvo finale Lige prvaka u povijesti.

Heroj Spursa bio je Lucas Moura, igrač koji nikad dotad nije zabio u nokaut-fazi Lige prvaka. Prvo je zabio dva gola u samo 204 sekunde, a onda u 95. minuti zabio za 3:2 i veliko slavlje Tottenhama.

Moura je postao tek peti igrač koji je zabio hat-trick u polufinalima Lige prvaka. Ušao je u eksluzivno društvo s Robertom Lewandowskim, Alexom Del Pierom, Cristianom Ronaldom i – Ivicom Olićem, koji je kao igrač Bayerna utrpao tri komada Lyonu.

Zanimljivo, vratar Lyona te 2010. bio je Hugo Lloris, danas Mourin kapetan i suigrač. Lloris je tako svjedočio dvama od pet hat-trickova u polufinalima LP-a, na svoju sreću, ovaj put bio je na pobjedničkoj strani.

Za koga ćete navijati u finalu Lige prvaka?