breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
ipak ostali neporaženi

Stao je veliki Kovačev pobjednički niz: Monaco se spasio u sudačkoj nadoknadi

Momčad bivšeg hrvatskog izbornika već 10 kola ne zna za poraz.

U susretu 25. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco i Lorient su odigrali 2:2 nakon što je momčad Nike Kovača izjednačila golom u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Lorinet je vodio 1:0 i 2:1, no momčad Nike Kovača je ipak uspjela izvući bod.

Oba gola za Monaco zabio je Wissam Ben Yedder (48-11m, 90+3), dok je dvostruki strijelac za Lorient bio Terem Moffi (8-11m, 62).

Moffi je u osmoj minuti iz jedanaesterca doveo Lorient u vodstvo, Ben Yeder je izjednačio u 48. minuti, također iz kaznenog udarca, da bi nigerijski napadač u 62. minuti doveo Lorient u novu prednost. Kada se već činilo kako će gosti do tri boda, Ben Yedder je u trećoj minuti nadoknade zabio svoj 13. gol ove sezone za konačnih 2:2.

gol expired Spust obilježio strašan sudar i nevjerojatna pirueta koja je spriječila teške ozljede divider

Momčad iz Kneževine je ovim rezultatom prekinula niz od sedam uzastopnih prvenstvenih pobjeda - koji je počeo baš protiv Lorienta - ali i produžila niz bez poraza na 10 kola.

S druge strane Lorient je produžio niz bez poraza na pet kola.

Monaco se trenutačnio nalazi na četvrtom mjestu Ligue 1 s 49 bodova, pet manje od vodećeg PSG-a i Lillea, no Lille ima i utakmicu manje. Na trećem mjestu je Lyon sa 52 boda.

Lorient se nalazi na 17. mjestu sa 23 boda, četiri više od zone ispadanja.