"Izginuli" za golmana

VIDEO Deset sekundi ludila: Nevjerojatno je da poslije ove neobjašnjive scene nije pao gol

Molde je pobijedio Elfsborg 4:1, ali upravo je nevjerojatno da iz ove prilike nije uspio zabiti.

Molde - Elfsborg (Foto: Afp)

Norveški Molde preokretom je došao do pobjede protiv Elfsborga (4:1) i tako stigao na korak od plasmana u 3. pretkolo Konferencijske lige.

Već u 14. minuti primili su prvi gol i taj je rezultat stajao na semaforu do poluvremena. Upravo je čudesno što je tako jer su u 38. minuti domaći nogometaši promašili čudesnu priliku.

Pet udaraca u desetak sekundi

Naprotiv, u desetak sekundi ludila pred golom promašili su ih nekoliko, a jedna je prilika bila bolja od druge. U tom razdoblju izbrojali smo čak pet udaraca prema golu, ali golman Elfsborga nije morao po loptu u mrežu zahvaljujući svojim požrtvovnim braničima.

Bacali su se na glavu kako bi sačuvali svoj gol i na koncu uspjeli. Na njihovu žalost, u drugom poluvremenu krenuo je uragan Moldea koji nisu uspjeli zaustaviti te su na koncu poraženi 4:1, a uspjeli su zaraditi i crveni karton.