Zaradio visoku ocjenu

VIDEO Modrić skoro zabio golčinu u Ligi prvaka: Zbog ovog poteza tribine su uzdahnule

Luka Modrić proveo je 80 minuta na travnjaku u susretu Real Madrida i Union Berlina.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Hrvatski kapetan Luka Modrić ponovno je zablistao u dresu Real Madrida.

Na otvaranju grupne faze Lige prvaka protiv Union Berlina (1:0) krenuo je od prve minute i igrao sve do 81. minute. Za prikazanu predstavu zaradio je visoku ocjenu 8,2 (SofaScore), a samo je jedan igrač imao višu ocjenu od njega.

To je Jude Bellingham koji je zabio pogodak za pobjedu u četvrtoj minuti sudačke nadoknade i zaradio tek nešto višu ocjenu - 8,3.

Marko Livaja FOTO Marko Livaja začepio usta kritičarima: "Znam da lažu od ljubomore" divider

Tijekom 80 minuta hrvatski kapetan je imao 94 dodira, pet ključnih dodavanja, dva udarca na vrata, a posebno je opasan bio udarac iz 69. minute susreta kada je goste iz Berlina spasio raspoloženi Frederik Ronnow.

Bio je to snažan udarac lijevom nogom, išlo je to u mrežu, no vratar je to uspio nekako odbiti preko vrata.

Sjajan pokušaj Luke Modrića možete vidjeti OVDJE.