MAJSTOR MAJSTORSKI

VIDEO Modrić oduševio golčinom u uvjerljivoj pobjedi Reala

Real Madrid na domaćem terenu savladao je Elche rezultatom 4:0.

Luka Modrić slavi sa suigračima (Foto: Guliver Images)

Uvjerljivom pobjedom protiv Elchea, u zaostaloj utakmici španjolske La Lige, Real Madrid smanjio je svoj zaostatak za Barcelonom na osam bodova.

Kraljevski klub, za koji u prvom sastavu nije zaigrao Luka Modrić, slavio je rezultatom 4:0. Ipak, hrvatski kapetan dao je svoj obol tom susretu prekrasnim pogotkom u njegovoj završnici.

Sve je bilo riješeno u prvom dijelu

Real je sve riješio već u prvom dijelu. Marco Asensio doveo ih je u vodstvo u osmoj minuti, dok je do poluvremena Karim Benzema dva puta pogodio iz kaznenog udarca. Bilo je to u 31. i 45. minuti.

Modrić je u igru ušao u 68. minuti umjesto Danija Ceballosa, a svoj trenutak dočekao je u 80. minuti.

Luka još nije odsvirao svoje

Nakon krasne akcije Realovih igrača Modrić je loptu primio na rubu kaznenog prostora, malo iskosa, a onda prekrasnim udarcem počistio paučinu gola gostiju.

Tako je pokazao Carlu Ancelottiju da se i dalje bez problema može računati na njega. Do kraja ove sezone svakako, a vjerujemo i kasnije.

Modrićev pogodak možete pogledati OVDJE.