MAJSTOR MAJSTORSKI

VIDEO Modrić oduševio golčinom u uvjerljivoj pobjedi Reala

Real Madrid na domaćem terenu savladao je Elche rezultatom 4:0.

Luka Modrić slavi sa suigračima (Foto: Guliver Images)

Uvjerljivom pobjedom protiv Elchea, u zaostaloj utakmici španjolske La Lige, Real Madrid smanjio je svoj zaostatak za Barcelonom na osam bodova.

Kraljevski klub, za koji u prvom sastavu nije zaigrao Luka Modrić, slavio je rezultatom 4:0. Ipak, hrvatski kapetan dao je svoj obol tom susretu prekrasnim pogotkom u njegovoj završnici.

Sve je bilo riješeno u prvom dijelu

Real je sve riješio već u prvom dijelu. Marco Asensio doveo ih je u vodstvo u osmoj minuti, dok je do poluvremena Karim Benzema dva puta pogodio iz kaznenog udarca. Bilo je to u 31. i 45. minuti.

Modrić je u igru ušao u 68. minuti umjesto Danija Ceballosa, a svoj trenutak dočekao je u 80. minuti.

Luka još nije odsvirao svoje

Nakon krasne akcije Realovih igrača Modrić je loptu primio na rubu kaznenog prostora, malo iskosa, a onda prekrasnim udarcem počistio paučinu gola gostiju.

Tako je pokazao Carlu Ancelottiju da se i dalje bez problema može računati na njega. Do kraja ove sezone svakako, a vjerujemo i kasnije.

Modrićev pogodak možete pogledati OVDJE.

Standings provided by Sofascore

Prati nas na Instagramu!
Desetak dana prošlo je od poraza Donne Vekić u polufinalu Wimbledona, meča u kojem su je doslovno dva poena dijelila od finala najvećeg svjetskog turnira.

Donna je nakon svega odmorila na Jadranu te je sada, iako je Wimbledon i dalje na pameti, spremna za olimpijsku medalju: "Nisu se dojmovi još slegnuli, ali na putu je prema tome. Uspjela sam se odmoriti par dana i krenula sam s pripremama za Pariz. U tenisu nikad nema kraja." 💪

📷: Damir Krajac/CROPIX
Nogometaši Hajduka i Osijeka su saznali imena potencijalnih protivnika u 3. pretkolu Konferencijske lige.

Ako momčad Gennara Gattusa opravda ulogu favorita i svlada HB Torshavn, onda ih u trećem pretkolu čeka poraženi iz dvoboja Trabzonspor - Ružomberok.

Što se pak tiče Osječana, oni prvo moraju svladati Levadiu iz Tallinna, a onda u trećem pretkolu idu na pobjednika dvoboja između Zire i DAC.

📷 AFP
Rijeka saznala ime potencijalnog protivnika u 3. pretkolu Europske lige, a to će biti pobjednik dvoboja Šerif - Elfsborg.

📷 AFP
Domagoj Vida se nakon 14 godina oprostio od igranja za hrvatsku nogometnu reprezentaciju, a u nizu reakcija je i ona Matea Kovačića koji mu je posvetio zaista prekrasnu objavu.

"Koliko god mi ovo teško palo, a tebi sigurno još puno teže, baš sam sretan što smo imali priliku zajedno boriti se za najljepši dres i proslaviti najveće trenutke hrvatske reprezentacije. Voli te Kova!", poručio je Kovačić. ❤️🇭🇷