Sjajna predstava

Mladi Vatreni razbili Bjelorusiju i upisal pobjedu u kvalifikacijama za Euro

Hrvatski nogometaši do 21 godine napravili su veliki korak ka plasmanu na Euro 2019. pobijedivši u 1. kvalifikacijskoj skupini u Grodnom Bjelorusiju s 4-0.

Hrvatska U-21 nogometna reprezentacija pobijedila je na gostovanju Bjelorusiju s 4:0.

Mladi Vatreni ovom su pobjedom uhvatili priključak s vodećom Grčkom, a o putniku za Europsko prvenstvu u Italiji i San Marinu odlučivat će njihov međusobni susret.

Hrvatska je povela u 16. minuti kada je Jakoliš iskoristio dodavanje Vlašića i zabio za vodstvo.

U 44. minuti asistent je opet bio Vlašić, a strijelac Šunjić. Munjevitu kontru počeo je Benković koji je oduzeo loptu na centru.

Na samom početku drugog poluvremena, u 46. minuti, Halilović je solo-prodorom postavio velikih 3:0 za Hrvatsku. U 65. minuti je raspoložena Hrvatska povela s 4:0. Strijelac je bio Brekalo, a asistent još jednom Vlašić.

Hrvatsku 12. listopada čeka ogled protiv Grčke u Puli, a zadnju utakmicu igra 15. listopada u gostima kod San Marina.