Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Nove informacije

Oglasio se Damir Mišković: Evo što je rekao o prodaji Rijeke

Damir Mišković komentirao je glasine o prodaji Rijeke.

Damir Mišković (Foto: Damir Skomrlj/Cropix)

Poput bombe je odjeknula vijest da Damir Mišković nakon osvajanja dvostruke krune prodaje Rijeku, i to poznatom američkom biznismenu Leeju Andersonu.

Tri vijesti o kojima se priča divider Kylian Mbappe Raštimani orkestar Madriđani u šoku: Evo što je predsjednik Reala poručio nakon debakla protiv PSG-a Mateo Retegui puno milijuna Atalanta ostvarila drugi najveći transfer u povijesti kluba: Što to znači za Hajduk? Diogo Jota Iznijeli novu verziju Nova verzija kobne nesreće Dioga Jote, svjedoci proturječe policiji: "Obitelji dajem svoju riječ"

Međutim, to, jednostavno rečeno - nije istina! 

Nije prvi put da se u eteru pojavila takva vijest, Mišković nikad nije krio da je spreman prodati klub, ali postoji jedna kvaka. To je proces koji traje mjesecima, takve odluke ne donose se preko noći.

Nemoguće je sakriti da se vode ozbiljni pregovori o prodaji kluba jer takvom postupku prethodi ozbiljna i dubinska provjera klupskog poslovanja.

Oglasio se i Mišković

Dakle, Mišković ne da nije u ozbiljnim pregovorima o prodaji Rijeke američkom biznismenu, nego čovjeka nikad nije ni vidio, tvrdi dobro upućeni Novi list.

Nakon svega oglasio se i sam Mišković, koji je ovako reagirao na upit o prodaji Rijeke:

"Ha-ha-ha." To je bila prva reakcija predsjednika u razgovoru za Nacional, a onda je dodao:

"Kad budem prodavao Rijeku, od mene ćete znati prvi", kratko je poručio.

Pitali su ga poznaje li uopće Andersona:

"Još ne", zagonetno je zaključio.

Tko je Lee Anderson?

Lee R. Anderson Sr. američki je poduzetnik i filantrop koji je ostvario znatna ulaganja u Hrvatskoj, posebno u vinsku industriju.

Poznat je i po svom ulaganju u vinariju Korta Katarina u Orebiću na poluotoku Pelješcu. Uložio je oko 17 milijuna dolara u razvoj vinarije, uključujući restauraciju povijesne zgrade Rivijere iznad plaže Trstenice.

Njegova povezanost s Hrvatskom započela je tijekom Domovinskog rata, kada je njegova obitelj slala humanitarnu pomoć. Tijekom tog razdoblja upoznali su Jeffa i Ankicu Reed, koji danas vode projekt Korta Katarina i brinu se o njegovu razvoju.

Nastavi čitati
divider