to je zlatan!

Milan slavio na teškom gostovanju, Ibrahimović lijepim pogotkom bacio u trans navijače

Milan u pobijedio u Cagliariju, a drugi pogodak postigao je Zlatan Ibrahmović.

U 19. kolu Serie A Milan je kao gost pobijedio Cagliari s 2:0 i tako donio malo sreće svojim napaćenim navijačima. Bila je to važna pobjeda protiv susjeda na ljestvici i hit-momčadi ove sezone.

Brazilac Leao je postigao pogodak u prvoj minuti drugog dijela utakmice, no gostujući navijači su pali u trans u 80. minuti utakmice. Zlatan Ibrahimović je zabio svoj prvi gol nakon povratka u Milano i to vrlo lijep nakon asistencije Hernandeza.

POGODAK ZLATANA IBRAHIMOVIĆA

Ante Rebić sudjelovao je u pobjedi tek ulaskom u sudačkoj nadokandi kada je zamijenio Leaoa. Marko Rog je za domaćina igrao do 76. minute.

Milan je sada smanjio zaostatak za šestoplasiranim Cagliarijem na četiri boda, a to je posljednje mjesto koje vodi u Europu sljedeće sezone.