ubojiti poljak

Milan slavio, Piatek opet zabio: Prvi nakon legendarnog Bierhoffa s ovakvim startom

Milan je upisao treću uzastopnu pobjedu.

Krzysztof Piatek (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Milan je u prvoj utakmici 25. kola talijanske Serie A s 3:0 pobijedio Empoli. Bila je to treća uzastopna prvenstvena pobjeda Milana.

Milan je poveo golom Krzysztofa Piateka u 49. minuti. Poljski napadač zabio je barem jedan gol u prva četiri starta u prvenstvu (nakon što je u debiju ušao s klupe u 71. minuti) i postao prvi igrač Milana kojem je to pošlo za rukom nakon Olivera Bierhoffa 1998. godine.

Golovima iz prvenstva dodao je i dva u Kupu protiv Napolija.

Na 2:0 povisio je dvije minute kasnije Franck Kessie, a konačni rezultat postavio je Samu Castillejo u 67. minuti.

Milan je četvrti s 45 bodova, četiri više od Rome. Empoli je 17. s tri boda više od Bologne koja se nalazi u zoni ispadanja.