Treći remi u nizu

Milan opet "kiksao", Sassuolo skočio na treće mjesto

Empoli i Milan odigrali su 1:1 u 6. kolu Serie A...

Slavlje Milana (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U susretu šestog kola talijanskog nogometnog prvenstva Empoli i Milan su odigrali 1-1, dok je Sassuolo pobjedom protiv SPAL-a 2-0 skočio na treće mjesto.

Milan je bio bliži pobjedi, imao je vodstvo 1-0 od 10 minute i niz odličnih prilika, ali je domaći vratar Pietro Terracciano sjajno branio.

Milan je poveo autogolom Leonarda Capezzija u 10. minuti, a izjednačio je Francesco Caputo iz kaznenog udarca u 71. minuti. Milanu je to bio treći remi u nizu. Alen Halilović nije nastupio za goste.

U drugom susretu večeri Sassuolo je na gostovanju pobijedio SPAL 2-0 i skočio na sjajno treće mjesto ljestvice.

Pobjedu Sassuolu donijeli su Claud Adjapong golom u 59. minuti, te Alessandro Matri pogotkom u sudačkoj nadoknadi. Za SPAL je cijeli susret odigrao Lorenco Šimić.

Na ljestvici vodi Juventus sa 18 bodova, Napoli je drugi sa 15 bodova, a Sassuolo na trećoj poziciji ima 13 bodova. Slijede Lazio sa 12, te Fiorentina i Inter sa po 10 bodova.