Što se događa?

Novi kiks Milana: Rossoneri izgubili drugo kolo zaredom u Serie A

Milan je poveo, ali nije uspio izdržati ni do poluvremena...

Nogometaši Milana doživjeli su neugodan domaći poraz od Sassuola (1-3) u 14. kolu talijanske Serie A.

AC Milanu je to drugi uzastopni poraz u Serie A, iako na početku ništa nije nagoviještavalo takav ishod. U 21. minuti kapetan Alessio Romagnoli je zabio glavom nakon kornera za 1:0, no žilavi Sassuolo, koji je prošlog mjeseca pobijedio Juventus na gostovanju, preokrenuo je do poluvremena golom Gianluce Scamacce i nesretnim autogolom Simona Kjaera.

Čak i s Zlatanom Ibrahimovićem u napadu, Milan se mučio s odgovorom, da bi Domenico Berardi sjajnim solo-prodorom u 66. minuti zapečatio potpuno zasluženu pobjedu Sassuola.Crveni karton Romagnolija u 77. minuti prekinuo je sva nadanja Milana, koji je ostao drugi na ljestvici, s 32 boda koliko ima i vodeći Napoli.

Udinese i Genoa su odigrali bez pogodaka 0-0. Hrvatski nogometaš Milan Badelj je igrao do 73. minute. Nakon ovog remija Genoa je na 18. mjestu sa 10 bodova, dok su Udinese na 14. sa 15 bodova.

Rezultati 14. kola:

Udinese - Genoa 0:0

AC Milan - Sassuolo 1:3 (Romagnoli (21)/Scamacca (24), Kjær (33ag), Berardi (66))

Spezia - Bologna 0:1 (Arnautovic (83pen))