velika pobjeda milana

Milan iskoristio remi Intera i Napolija za prvo mjesto Serie A. Rebić promašio zicer

Milan je pobijedio Sampdoriju. Ante Rebić je igrao od 57. minute.

Nogometaši Milana na San Siru su svladali Sampdoriju sa 1:0 (1:0) u prvoj nedjeljnoj utakmici 25. kola talijanske Serie A i popeli se na vodeću poziciju na prvenstvenoj ljestvici.

Rafael Leao donio je pobjedu Milanu pogotkom već u 8. minuti dvoboja. Imao je Milan još nekoliko dobrih prilika, ali do novog gola momčad Stefana Piolija nije došla.

gol expired Gorica se pribojavala najgoreg scenarija, ali evo kad se Lovrić vraća na teren divider

Hrvatski napadač Ante Rebić ušao je u igru u 57. minuti umjesto strijelca Rafaela Leaa, a u 81. minuti našao se u kaznenom prostoru oči u oči s gostujućim vratarom Falconeom koji je obranio njegov udarac u izglednoj situaciji za pogodak.

gol expired VIDEO Hajduk uvjerljivo svladao Slaven Belupo za 111. rođendan, Kalinić upisao asistenciju divider

Milan je 17. pobjedom došao do 55 bodova. Drugoplasirani Inter ima 54 boda, ali i utakmicu manje, dok je treći Napoli sa 53 boda iz 25 nastupa.

U nedjelju će još igrati: Genoa - Salernitana, Empoli - Cagliari, Verona - Udinese (sve 15.00 sati), Sassuolo - Roma (18.00) i Atalanta - Juventus (20.45).