hernandez se ukazao

Milan se u sudačkoj nadoknadi spasio prvog poraza sezone

Milan je bio na rubu prvog poraza ove sezone i prekida serije od 22 ligaške utakmice bez poraza

Nogometaši Parme bili su na korak do senzacije, no Milan se spasio od prvog poraza sezone golom Thea Hernandeza u sudačkoj nadoknadi za 2-2.

Milan je bio na rubu prvog poraza ove sezone i prekida serije od 22 ligaške utakmice bez poraza. Parma je imala 2:0, no lider Serie A izvukao se osvojivši barem bod.

Gosti su poveli u 13. minuti golom Hernanija, a u 57. minuti Jasmin Kurtić je zabio za 2:0. Theo Hernandez je u 58. minuti smanjio, a u prvoj minuti nadoknade zabio i za 2:2.

gol expired Juventus u završnici slomio Genou: Ronaldo zabio dva gola iz penala u 11 minuta divider

Ante Rebić je odigrao cijeli susret za domaći sastav koji i dalje vodi na ljestvici, no sada ima samo tri boda više od Intera.

U ranije odigranim susretima Juventus, Roma, Napoli, Inter i Atalanta ostvarili su pobjede.