Meykayla Moore

Ispisala povijest nogometne igre pa je trener uplakanu izvadio u 40. minuti

Meykayla Moore zabila je tri najbrža autogola u povijesti nogometa.

Novozelandska nogometna reprezentativka Meykayla Moore ušla je u povijest nogometa nakon što je u pripremnoj utakmici za Svjetsko prvenstvo protiv SAD-a u u Los Angelesu prvom poluvremenu zabila čak tri pogotka u vlastitu mrežu.

Na turniru SheBelieves, koji se održava u raznim gradovima SAD-a, Moore je prvi put zabila u 5. minuti kada je htjela odbiti dodavanje Amerikanaca u korner.

gol expired VIDEO Akcija u Tudorovoj režiji je veliki hit, nakon ovoga je i Mourinho morao čestitati divider

Samo minutu kasnije novozelandska obranbena igračica ponovno je nespretno intervenirala i ovoga puta glavom pogodila mrežu, a na 3:0 za SAD Moore je povisila u 36. minuti, kada je naizgled bezopasno dodavanje u kazneni prostor proslijedila u vlastitu mrežu.

gol expired Juventus nudi Dybali ugovor koji je dogovoren prošle godine, ali može ga dobiti uz jedan uvjet divider

Trener je nesretnu i uplakanu igračicu zamijenio u 40. minuti, a Amerikanci su na kraju slavili s 5:0.