Svi se pitaju isto

VIDEO Kovačić zvijezda društvenih mreža: U gaćama trčao po terenu i dobio kompliment u studiju

Mateo Kovačić je ušao u prvom poluvremenu utakmice između Chelseaja i Manchester Uniteda.

Mateo Kovačić (Foto: Afp)

Najzanimljiviji susret 13. kola engleske Premier lige bio je onaj između Chelseaja i Manchester Uniteda.

Završilo je bez pobjednika (1:1), nakon što su mreže sve do 87. minute mirovale.

Svoj doprinos dao je i hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić koji nije bio u početnoj postavi, ali je ušao u igru već u prvom poluvremenu, zamijenivši Marca Cucurellu u 36. minuti.

Kovačić je ostao na travnjaku do kraja utakmice i nešto kasnije je postao zvijezda društvenih mreža.

Naime, nedugo nakon što je sudac odsvirao kraj utakmice, Kovačića su fotografirali na terenu Stamford Bridgea u - gaćama. Nije imao na sebi niti dres niti hlačice te je vrlo brzo postao predmet mnogih komentara na društvenim mrežama.

Kad je vidio taj prizor, bivši napadač Chelseaja Jimmy Floyd Hasselbaink, koji danas radi kao stručni komentator na Sky Sportsu, kratko je prokomentirao: