vlašić ostao miran

Masovna tučnjava u Liverpoolu: Navijač s djetetom u rukama udario igrača

Tučnjava je obilježila utakmicu Evertona i Lyona, koju su gosti iz Francuske dobili rezultatom 2:1.

Masovna tučnjava obilježila je utakmicu Europske lige između Evertona i Lyona. Momčad Nikole Vlašića, koji je odigrao svih 90 minuta, izgubila je pred svojim navijačima od Lyona s 2:1, a mrlju na susret bacila je tučnjava igrača koju je svojim potezom potaknuo Ashley Williams.

Igralo se drugo poluvrijeme, Lyon je i dalje vodio 1:0, a Williams je odlučio pokazati svoju prgavu stranu. Vratar francuske momčadi u skoku je lovio jednu laganu loptu, a Williams ga je, iako nije imao nikakve šanse da dođe do nje, namjerno gurnuo!

To je bio okidač za igrače Lyona da ga opkole, nakon čega je Williams navalio na Tousarta. Bilo je tu 10-ak igrača koji su sudjelovali u naguravanju i pokojem udarcu, pa čak i jedan navijač koji je istovremeno držao dijete.

Williams je za svoj potez dobio samo žuti karton.

Recimo i da se Vlašić nije previše miješao u fizički dvoboj, već je ostao miran i staložen.