neugodno

Vahid Halihodžić s Marokom doživio težak poraz protiv još jednog sudionika Svjetskog prvenstva

Američki nogometaši nadigrali su Maroko u prijateljskoj utakmici.

Vahid Halilhodžić (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši Maroka odigrali su u Cincinnatiju prijateljsku utakmicu protiv SAD-a. Domaćin je slavio s uvjerljivih 3:0.

Podsjetimo kako će Maroko 23. studenoga biti prvi suparnik Hrvatskoj u skupini F na Svjetskom prvenstvu krajem godine, kojem je domaćin Katar.

Osim protiv Maroka, hrvatske nogometaše u skupini očekuju utakmice protiv Kanade 27. studenoga i Belgije prvog dana prosinca.

Marin Čilić Ono što je Marin Čilić napravio u Parizu nije nitko od Hrvata u povijesti tenisa divider

U prvom poluvremenu američki nogometaši su zabili dva pogotka protiv sastava kojeg vodi Vahid Halilhodžić.

Paul Pogba Pogba koštao Manchester pravo bogatstvo, a donio im apsolutno ništa! divider

Strijelci su bili Aaronson u 26. i Weah u 32. minuti. Sve je zaključeno pogotkom Wrighta u 64. minuti iz jedanaesterca.