Mogao je zabiti

VIDEO Atalanta osigurala četvrtfinale Kupa, Pašalić nesebično asistirao za pogodak

Mario Pašalić asistirao je za drugi pogodak Atalante u susretu Kupa protiv Venezije.

Nogometaši Atalante plasirali su se kao prvi u četvrtfinale Kupa svladavši u Begamu Veneziu s 2:0, a Mario Pašalić je asistirao za drugi gol.

Pašalić nije započeo susret, ušao je u 73. minuti umjesto strijelca prvog gola Luisa Muriela, a u 88. minuti je bio dodavač za gol Joakima Maehlea.

gol expired Manchester City srušio rekord: Građani pobjeđuju i guše se u milijunima divider

Atalanta je osvojila Talijanski kup jedan jedini put i to daleke 1962. godine, a četiri puta su gubili finala, uključujući i lani od Juventusa.

Pašalićevu asistenciju možete vidjeti OVDJE.

U četvrftinalu početkom veljače Atalanta čeka pobjednika dvoboja Napoli - Fiorentina.