vrijedna tri boda

Tko će kome, ako ne svoj svome: Balotelli zabio "svojima" za pobjedu Marseillea

Nogometaši Marseillea nastavili su lov za pozicijom koja bi ih iduće sezone odvela u Ligu prvaka.

Balotelli zabija svojem bivšem klubu (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši Marseillea u susretu su 28. kola francuskog prvenstva svladali su na svom Velodromeu Nicu sa 1:0 i to pogotkom donedavnog igrača Nice Marija Balotellija u 61. minuti.

Hrvatski reprezentativni stoper Duje Ćaleta-Car odigrao je svih 90 mi nuta za Marseille koji se nalazi na četvrtoj poziciji ljestvice sa 47 bodova, dok je Nice deveta sa 40 bodova.

Ranije u nedjelju je hrvatski stoper Mateo Pavlović isključen u 73. minuti u 2:2 remiju Angersa na gostovanju kod Montpelliera. Domaći su vodili 2:0 golovima Delorta (3) i Slitija (16) da bi gosti s igračem manje stigli do boda preko Fulginija (80) i Bahokena (90+2).

Angers je 12. sa 35 bodova, a Montpellier sedmi sa 42.

Lille se učvrstio na drugom mjestu 1:0 pobjedom na gostovanju kod Saint-Etiennea golom Pepea (87) u završnici dvoboja.

Lille sada ima 57 bodova, 14 manje uz dvije utakmice više od vodećeg Paris SG-a, ali sedam više od trećeg Lyona. Saint-Etienne je šesti sa 43 boda.