Čudan glas razuma

VIDEO Vida poludio na suparničkog igrača poslije grubog prekršaja, morao ga smirivati Balotelli

Domagoj Vida zakačio se sa suparnicima, a sve je smirio Mario Balotelli.

Turski Bešiktaš i Adana Demirspor odigrali su 1:1 u 25. kolu turskog prvenstva, a susret je obilježio hrvatski reprezentativac Domagoj Vida.

Bivši igrač Osijeka i Dinama u 39. minuti je izgubio živce poslije jednog prekršaja suparničkog igrača njemu nad oči nad njegovim suigračem. Poludio je na njega i nešto dobacio, a u tom trenutku glas razuma bio je Mario Balotelli, koji je zagrlio Vidu i smirio situaciju.

Adanini igrači bi trebali biti ljući od Vide jer su im poništena dva gola zbog prekršaja i zaleđa. Vida je na terenu bio cijelu utakmicu, a za domaćina je na teren ušao Damjan Đoković.

Bešiktaš je poveo golom Alexa Teixere u 31. minuti, ali ostao je bez sva tri boda u 92. kad je domaćin izjendačio preko Akaydina.