Nikad neće odrasti

VIDEO Mario Balotelli udarcem u glavu čestitao suigraču na postizanju pogotka

Adana Demirspor je srušio moćni Galatasaray s 2:0.

Mario Balotelli (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši Adana Demirspora svladali su moćni Galatasaray s 2:0 u susretu 18. kola turske Superlige.

Iako se nije upisao u strijelce, Mario Balotelli ponovno je uspio privući pozornost, i to u stilu Zlatana Ibrahimovića.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, na odmor se otišlo s miroljubivih 0:0, a onda je nakon samo osam minuta igre u drugom dijelu pao prvi pogodak. Na asistenciju Vargasa zabio je Akgun i tako doveo novopečenog turskog prvoligaša u vodstvo.

Ubrzo su Akguna okružili suigrači da bi mu čestitali na pogotku, a onda i Super Mario koji je visoko podignuo nogu i udario ga u glavu.

Kako mu je Balotelli čestitao možete vidjeti OVDJE.

Samo pet minuta kasnije pao je i drugi pogodak. Asistirao je Vargas, a ponovno zabio Akgun koji je to neobranjivo pospremio u mrežu Galatasaraya za konačnih 2:0.

Fantastičan pogodak Akguna možete vidjeti OVDJE.