odmjereni projektil

Brozović postigao golčinu u pobjedi Intera na otvaranju nove sezone u Serie A!

Marcelo Brozović postigao je prvi Interov pogodak u novoj sezoni Serie A i to kakav!

Marcelo Brozović slavi pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši milanskog Intera slavili su s 4:0 u prvoj utakmici nove sezone domaćeg prvenstva - Serie A. U Milanu je gostovao novi prvoligaš Lecce, a autor prvog pogotka u 21. minuti bio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

Nije to bio bilo kakav pogodak, već golčina! Brozović je izvan šesnaesterca s lijeve strane primio loptu, naciljao suprotni gornji kut i odapeo. Vratar Gabriel nije imao nikakve šanse da obrani taj udarac.

Bio mu je to 20. pogodak u dresu Intera, koji nosi od 2016. godine kada ga je talijanski velikan doveo iz zagrebačkog Dinama.

Samo tri minute nakon Broza u strijelce se upisao i Sensi lijepim pogotkom s ruba kaznenog prostora. U 60. minuti prvijenac je zabio i Romelu Lukaku, veliko pojačanje Intera u ljetnom prijelaznom roku.

U 84. minuti Candreva je stavio točku na i lijepo partiji momčadi Antonija Contea, još jednim sjajnim pogotkom izvan šesnaesterca.