Argentinci slave

Barcelona izgubila utakmicu, ali i dobila legendu koja će puno značiti u svlačionici

Legendarni Dani Alves odigrao je prve minute za Barcu nakon povratka u studenom, a 38-godišnji Brazilac imao je veliku šansu za gol u završnici, te je zabio i iz penala.

Katalonski gigant Barcelona je u utorak u Riyadhu izgubila na jedanaesterce od argentinskog Boca Juniorsa (2:4) u prijateljskoj utakmici u znak počasti Diegu Maradoni, a susret je obilježio i povratak Brazilca Danija Alvesa u Barcu.

Barcelona je povela golom Ferranu Jutglija (50), ali su Argentinci izjednačili preko Exequiela Zeballosa (77).

Izvođenje jedanaesteraca otišlo je u korist Južnoamerikanaca, koji su tako osvojili prvo izdanje Maradona kupa. Za Barcelonu su penale promašili Jaime i Pereira.

Dani Alves ima čak 21 trofej, uključujući dvije Lige prvaka, u osam sezona u dresu Barcelone.