Preokret Rome

VIDEO Mandžo zabio, Juve zadržao vrh, a napokon slavio i Inter

Na domaćem terenu Stara dama nije imala problema, a put prema pobjedi utabao joj je naš reprezentativac.

U 10. kolu Serie A lider Juventus je pobijedio Sampdoriju 4:1, a prvi pogodak na utakmici postigao je Mario Mandžukić nakon manje od četiri minute igre.

Mandžo je na terenu proveo svih 90 minuta, a osim njega za Juve je strijelac bio Giorgio Chiellini (dvaput) te Miralem Pjanić. Za goste je u međuvremenu bio smanjio Patrik Schick.

Upravo protiv Juventusa je zadnju prvenstvenu pobjedu upisao Inter, a crnoj seriji večeras je došao kraj protiv iznenađenja sezone Torina. Nerazzurri su slavili 2:1 uz dva gola kapetana Maura Icardija dok je za Torino zabio Andrea Belotti.

Roma je gubila u Sassuolu, ali je uspjela preokrenuti na konačnih 3:1 uz dva gola Edina Džeke, a pobjede su upisali i Lazio i Napoli.