breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Pobjeda u sudačkoj nadoknadi

Čudesni preokret ManUtd-a: Jedan od najimpresivnijih od kada se Ferguson umirovio

U posljednjoj utakmici 29. kola Premier lige Manchester United je u ponedjeljak u gostima kod Crystal Palacea slavio s 3-2, iako je gubio s 0-2.

Nemanja Matić i Chris Smalling (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Manchester United nadoknadio je dva gola zaostatka u gostima kod Crystal Palacea i slavio s 3-2.

Crystal Palace, koji je se bori za opstanak, poveo je u 11. minuti. Andros Townsend je pucao sa 17 metara, lopta je okrznula stopera Uniteda Lindeloefa i prevarila vratara De Geu.

U 48. minuti Patrick van Aanholt zabija za 2-0, ali Manchester United unatoč blijedoj igri uspijeva poravnati. U 55. minuti zabija Chris Smalling, a u 76. Romelu Lukaku pogađa za 2-2.

Pobjedu Unitedu donio je Nemanja Matić u sudačkoj nadoknadi (90+1) prekrasnim pogotkom s 25 metara.