preskočili chelsea

Manchester United upisao 10. pobjedu pod Sojskjaerom, Pogba riješio Fulham

Manchester United barem je privremeno preskočio Chelsea i ugurao se na mjesto koje dogodine vodi u Ligu prvaka.

Manchester United slavi pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Manchester United nastavio je rapsodijom pod vodstvom novog trenera Ole Gunnara Solskjaera. U sklopu 26. kola Crveni vragovi su slavili na gostovanju kod Fulhama s uvjerljivih 3:0.

Crveni vragovi riješili su pitanje pobjednika praktički već u prvom poluvremenu, kada su golovima Pogbe i Martiala poveli 2:0. U nastavku je Pogba golom s bijele točke zabio za 3:0 i skok na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice.

Kod prvog gola u 14. minuti Martial je proigrao Pogbu, koji je iz teškog kuta iznenadio domaćeg vratara i zabio za 1:0. Ni 10 minuta kasnije Jones je izbio jednu loptu igračima Fulhama u fazi napada, ona je došla do Martiala koji se skroz sa svoje polovice sjurio do kaznenog prostora domaćina i mirno poentirao.

Pogba je svojim drugom golom u 65. minuti stavio točku na i još jednoj pobjedi Manchester Uniteda, 10. iz 11 utakmica pod vodstvom novog trenera Solskjaera.