Uvjerljiva predstava

United pobjedom otvorio drugi dio sezone, sve su riješili u tri minute

Manchester United je pobijedio Nottingham Forest na otvaranju drugog dijela sezone.

Manchester United (Foto: Afp)

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su Nottingham Forest s 3:0 u susretu 17. kola engleske Premier lige na Old Traffordu.

Nakon prvih 45 minuta bilo je 2:0 na semaforu za domaću momčad, zabili su Marcus Rashford u 19. minuti i Anthony Martial tri minute kasnije za povećanje vodstva.

U 41. minuti dvoboja gosti su uspjeli smanjiti na 2:1 nakon slobodnog udarca, ali VAR je poništio pogodak. Dugo je trajala provjera, ali suci su na kraju pokazali da od pogotka nema ništa.  U 87. minuti Fred je zabio za konačnih 3:0.

U ranijem susretu 17. kola Chelsea je svladao Bournemouth s 2:0, a sutra se igra još jedna utakmica. Leeds će ugostiti Manchester City na svom terenu od 21 sat.

Nakon 15 odigranih utakmica United je peta momčad engleske Premier lige s 29 bodova, bodom i utakmicom manje od Tottenhama na četvrtom mjestu.