infarktna završnica

Kakva utakmica: Mlade snage Man Utd-a kreirale ludi preokret, pa ostali bez pobjede u 90. minuti

Uzbudljiva utakmica odigrala se na Bramall Laneu.

Nogometaši Sheffield Uniteda i Manchester Uniteda odigrali s 3:3 u utakmici 13. kola Engleske lige.

U utakmici punoj preokreta domaći su vodili s 2:0, pa je United u samo sedam minuta došao do preokreta 3:2, da bi Sheffield spasio bod u 90. minuti

Fleck (19) i Mousset (52) doveli su Sheffield u vodstvo, ali uslijedio je uragan na krilima mladih snaga Uniteda.

gol expired Legenda koja je Mandži dala nadimak za GOL.hr: ''Znate priču kad je Ronaldo izgubio pa su mu se svi smijali? divider

Prvo je zabio 19-godišnji Williams (72), pa je izjednačio 18-godišnji Greenwood (77) na asistenciju 22-godišnjeg Rashforda. Rasfhord se u 79. sam upisao u strijelce na asistenciju 22-godišnjeg Jamesa.

Međutim, McBurnie je zabio za izjednačenje u 90. minuti. Igrači Manchestera tražili su igranje rukom, ali sudac je nakon pregleda snimke pokazao na centar.

Sheffield je iznenađenje prvenstva i nalazi se na šestom mjestu, dok je United na razočaravajućoj devetoj poziciji.