Nije bilo golova

City potvrdio prolaz u četvrtfinale Lige prvaka: Sve su riješili već u prvom susretu

Manchester City potvrdio je prolaz protiv Sporting Lisabona u četvrtfinale Lige prvaka.

Nogometaši Manchester Cityja potvrdili su prolazak u četvrtfinale Lige prvaka odigravši u uzvratu na svom terenu 0:0 protiv Sportinga iz Lisabona.

Međutim, prošlogodišnji finalisti sav posao su odradili još u prvoj utakmici u Portugalu koju su dobili sa 5:0.

Sve je bilo gotovo u prvom susretu

I u uzvratu je City dominirao travnjakom, imao loptu u svom posjedu tijekom dvije trećine vremena, no rijetko je i prijetio.

gol expired VIDEO Pogledajte kako je Modrić uništio Messija u duelu: Digao je cijeli stadion na noge divider

S druge strane, gosti iz Portugala u prvih 45 minuta nisu uputili niti jedan udarac prema Edersonu, u nastavku su nekoliko puta i pokušali, ali nedovoljno dobro kako bi barem jednom zatresli mrežu engleskog prvaka.

Modrić asistirao u pobjedi Reala nad PSG-om

U drugom susretu osmine finala Lige prvaka Real Madrid je pobijedio PSG s 3:1 i tako osigurao prolaz u sljedeći krug natjecanja.

Čudesnu utakmicu je odigrao Karim Benzema koji je upisao hat-trick, a kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić asistirao mu je za drugi pogodak, i to na genijalan način.