Nogometaši zagrebačkog Dinama na startu Europske lige pred 1.270 gledatelja na stadionu Maksimir odigrali su bez pogodaka protiv Feyenoorda.
Tri vijesti o kojima se priča
Zanimljivo, bila je to jedina utakmica prvog kola od 24 susreta koliko ih je bilo na progamu, koja je završila bez pogodaka.
Asistencije Bradarića i Vlašića, Milan, Tottenham i Leicester upisali uvjerljive pobjede
Bila je to predstava u kojoj su gosti imali više prilika, čak i jedanaesterac u osmoj minuti kojeg nisu realizirali, dok je Dinamo od 72. minute imao igrača više, ali nije uspio probiti suparničku obranu i tako kazniti gostujuće promašaje.
Svoj komentar utakmice dao je Zoran Mamić.
"Teško mi je komentirati situaciju s Ademijem u drugom poluvremenu. On mi je rekao da je kazneni udarac bio. Nije mi jasno zašto nema VAR-a u grupnoj fazi Europske lige. Početkom utakmice nismo mogli biti zadovoljni, ali osjetio se grč kod igrača koji su debitirali poput Jakića, Gvardiola i Kastratija. To je normalno i vidjeli smo da je u drugom poluvremenu bilo bolje'', rekao je Mamić pa dodao:
''Ostaje žal za tim golom koji smo mogli zabiti pred kraj, ali suparnik je bio bolji u prvom dijelu pa je neriješeno realno. Možemo biti zadovoljni na kraju. Bilo je grča kod nekih igrača, trebamo biti strpljivi, imamo dosta mladih igrača.''
Pogledajte novi Lucky Punch: Može li Gaethje napokon skinuti Khabiba?