U četvrtfinalu francuskog Liga kupa nogometaši Lorienta su pobijedili Lyon 1-0, ranim pogotkom već u četvrtoj minuti...

Gameiro je bio strijelac pobjedonosnog pogotka koji je ostao jedini gol do posljednje minute, a u njemu je sudjelovao i hrvatski nogometaš Dejan Lovren. Naime, pojačanje Lyona od prije desetak dana je čekao s intervencijom u svom šesnaestercu, što je iskoristio Gameiro za pogodak kojeg gosti nisu anulirali do kraja ogleda.

Lovren je odigrao svih 90 minuta u dresu kluba sa Gerlanda.

Podsjetimo da su ove dvije momčadi prije točno sedam dana, na istom travnjaku, igrali prvenstveni ogled u kojem je Lyon bio bolji s 3-1. Objašnjenje Lovrenove pogreške ponudio je njegov suigrač Šveđanin Kim Källström.

'Ovdje u Lyonu nije dovoljno znati dobro engleski jezik, što je slučaj za Lovrena. Preporučam mu učenje francuskog, makar već zna neke ključne riječi. No, kada bude tečnije govorio, lakše će i trajati komunikacija s Boumsongom, pa tako i sigurnija igra u obrani.'

U nastavku programa u srijedu igraju još Guingamp - Toulouse i Marseille - Lille, dok se 3. veljače sastaju Bordeuax - Sedan.