Pratio, pratio i...

VIDEO Kapetan Modrić zabio: Okrunio akciju za rano vodstvo, Real u finišu slomio Sevillu

Luka Modrić je doveo Real Madrid u vodstvo protiv Seville već u petoj minuti.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić, koji je ove subote obnašao tu dužnost i u dresu Real Madrida, postigao je pogodak u petoj minuti utakmice protiv Seville koja je završila rezultatom 3:1.

Kraljevski klub je ugostio Andalužane na Santiago Bernabeuu i već nakon pet minuta bili su u prednosti.

Više od pola posla obavio je Vinicius Junior koji se sjurio po lijevoj strani, zatim stao, pogledao tko mu pristiže od suigrača i odlično pronašao Modrića na drugoj vratnici. Brazilac je uposlio kapetana Vatrenih koji nije imao težak posao, poslao je loptu u mrežu za oduševljenje na Santiago Bernabeuu.

Modrićev gol pogledajte OVDJE.

S prednošću Reala otišlo se na odmor da bi početkom drugog poluvremena Sevilla došla do izjednačenja. U 54. minuti strijelac je bio Erik Lamela.

Uslijedio je juriš Reala koji je urodio plodom u 79. miunti, kada je Lucas Vazquez zabio za 2:1, a samo dvije minute kasnije Federico Valverde je postavio konačnih 3:1.

Dodajmo kako je Modrić na terenu proveo 77 minuta, prije nego li ga je zamijenio Marco Asensio.