Produžena Zidaneova ruka

To ne može svatko: Pogledajte što je Modrić napravio zvijezdi Reala

Luka Modrić posljednju je utakmicu protiv Getafea odgledao s klupe, ali je zato upao u prvi plan nakon izjednačenja domaćina.

Real Madrid slavio je 8. kolu Primere na gostovanju kod Getafea s 2-1, a Luka Modrić i Isco započeli su utakmicu na klupi. Hrvatski reprezentativac na kraju nije ni ulazio u igru, no Isco je ušao u drugom poluvremenu i sudjelovao u odlučujućem pogotku.

Aktualni prvak Europe do tri boda stigao je pet minuta prije kraja golom Cristiana Ronalda nakon Iscova dodavanja. Međutim, svoju ulogu imao je i Luka Modrić s klupe.

Naime, hrvatski nogometaš uživio se u trenersku ulogu i netom nakon izjednačenja Getafea odlučio pozvati Isca na zagrijavanje, a Zidane ga je uveo u igru u 72. minuti.