VIDEO Luka Modrić je neuništiv! Ušao u igru, postao najstariji igrač Reala, a onda izveo ovo

Luka Modrić je protiv Celte Vigo ispisao povijest Real Madrida.

Luka i Vinicius (Foto: Afp)

Luka Modrić je postao najstariji igrač koji je nastupio za Real Madrid u 122 godine dugoj povijesti kluba!

U susretu desetog kola La Lige kod Celte Vigo, hrvatski je kapetan dobio priliku s klupe. U igru je ušao u 63. minuti susreta pri rezultatu 1:1, a samo tri minute kasnije asistirao je VIniciusu za vodstvo u gostima (1:2).

Dubinskom loptom je sjajno pronašao brazilskog napadača koji je zatresao mrežu, a Modrić nas je još jednom sve podsjetio da je neuništiv! Da stvar bude bolje rezultat se više nije mijenjao, a bio je to pogodak za pobjedu i velika tri boda u gostima!

Dodajmo kako je Modrić srušio rekord koji je dosad držao Ferenc Pukštas. Mađarski golgeter je 1966. nastupio u kup susretu protiv Betisa s 39 godina i 36 dana, a hrvatski kapetan je protiv Celte zaigrao s 39 godina i 41 danom!

Asistenciju Luke Modrića možete vidjeti OVDJE.

Paolo Tramezzani Tramezzani o okršaju s Bjelicom: "To ne dopuštam! Suđenje? Reći ću samo da..." divider

Nenad Bjelica Bjelica otkrio razlog fizičkog sukoba s Tramezzanijem i klupom Istre: "Rekao sam tom igraču..." divider

Istra 1961 VIDEO Istra se oglasila nakon boda protiv Dinama: Napisali su samo tri riječi divider

Prati nas na Instagramu!
KRAJ! Dinamo je osvojio samo bod kod Istre 1961 u Puli. Nažalost, čini se da je nakon utakmice izbio fizički okršaj između Bjelice i Tramezannija. Vaš komentar?