Izgubio živce

VIDEO Nevjerojatan promašaj Vatrenog: Imao prazna vrata, a onda se dogodilo ovo

Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Ivanušec promašio je izglednu šansu u pobjedi Feyenoorda.

Luka Ivanušec promašio prazna vrata (Foto: Sport Klub)

Luka Ivanušec dobio je priliku s klupe u minimalnoj pobjedi svog Feyenoorda kod Fortune Sittard (0:1) u sklopu 30. kola nizozemske Eredvisie.

Hrvatski nogometni reprezentativac ušao je u igru u 78. minuti susreta, a samo koju minutu kasnije našao se u izglednoj gol-šansi. Imao je praznu mrežu ispred sebe, no pogodio je stativu.

To ga je duboko razočaralo, što se moglo vidjeti po njegovoj bijesnoj reakciji nakon propuštene prilike.

Jedini pogodak na utakmici zabio je David Hancko u 18. minuti susreta, a s ovom pobjedom Feyenoord je zadržao čvrsto drugo mjesto na prvenstvenoj tablici.

Kako je Luka Ivanušec pogodio stativu možete vidjeti OVDJE.

Filip Uremović Osijek produbio krizu Splićana: Okrnjeni Hajduk upisao peti poraz u nizu divider

Toni Fruk Sopićeve trupe nastavljaju marširati prema tituli: Rijeka upisala nova tri boda u Puli divider