DUEL PROTIV KRAMARIĆA

Lovro Majer dvostruki strijelac, no Wolfsburgu samo bod

Lovro Majer po prvi put je postao dvostruki strijelac u Bundesligi, no njegov Wolfsburg je i četvrtu utakmicu u nizu ostao bez pobjeda.

Pogodak Lovre Majera (Foto: Guliver Images)

Duel hrvatskih nogometaša Lovre Majera i Andreja Kramarića, odnosno njihovih Wolfsburga i Hoffenheima završio je rezultatom 2:2.

Kramarić je za svoju momčad odigrao 86 minuta, dok je Majer ušao za domaće u 56. minuti, no postao je ključan igrač pri osvajanju boda.

Hoffenheim je poveo već u šestoj minuti pogotkom Beiera, da bi Majer izjednačio samo tri minute nakon ulaska u igru. I to ne bilo kako, nego prekrasnim udarcem s ruba kaznenog prostora, koji možete vidjeti OVDJE.

Deset minuta kasnije opet su gosti vodili, nakon što je pogodio Prömel, no onda je ponovno na scenu stupio Majer.

Lovro je u 70. minuti izborio kazneni udarac, tako što je prekršajem zaustavljen na samom ziceru, a onda je isti izveo te pogodio.