Je li moguće?!

Ramos je krivac za katastrofalne Kariusove pogreške? Liječnici potvrdili da je zadobio potres mozga!

Loris Karius branio je s potresom mozga od 49. minute finala Lige prvaka pa sve do kraja utakmice.

Ramos udara Kariusa (Screenshot)

Mladi njemački vratar Loris Karius postao je predmet sprdnje nakon finala Lige prvaka i dvije katastrofalne pogreške koje su rezultirale dvama pogocima Real Madrida i pobjedi madridske momčadi protiv Liverpoola 3:1. Karius je na kraju utakmice molio igrače za oprost, a dan kasnije se i javio ispričao za svoj nastup.

Dan kasnije se pojavila i snimka na kojoj Sergio Ramos laktom udara u glavu mladog Kariusa, koji potom jedno vrijeme leži na travnjaku. Samo dvije minute kasnije Karius u pokušaju da baci loptu svom suigraču baca loptu na nogu Karima Benzeme, od kojeg se ona odbija u gol.

U završnici utakmice je pogrešno procijenio let lopte Garetha Bale i ona se kroz njegove ruke otkotrljala u mrežu.

Liverpool je poslao Kariusa na snimanje glave u SAD, a onda je stigla potvrda.

"Čak 26 od 30 testova vratili su se pozitivni", potvrdili su iz bolnice Massachusetts General Hospital u kojoj su obavljeni testovi.

To znači da je Karius od 49. minute pa sve do kraja dvoboja branio s potresom mozga, a doktor Ross Zafonte tvrdi da je zbog toga imao problema s vidom. Sve je to, kaže, moglo utjecati na njegovu predstavu na golu u toj utakmici.