Ljuti Mamić u svlačionici očitao lekciju igračima

Nakon što je Međimurje otišlo s prednošću od 1:0 na poluvrijeme Zdravko Mamić odlučio se spustiti u Dinamovu svlačionicu.

Uvjerljiva pobjeda Dinama nad Međimurjem od 4:1 ne pokazuje što se sve zapravo događalo u Čakovcu. Naime, domaći su na poluvrijeme otišli s golom prednosti, dok se Dinamo propisno ispromašivao. To je dakako naljutilo Zdravka Mamića koji je na poluvremenu ušao u svlačionicu Dinama. Iako se ne zna što je Mamić govorio igračima, lako je za pretpostaviti, pa nije ni čudno da smo u drugom poluvremenu vidjeli totalno drukčiji i bolji Dinamo.

'Špice nam se loše zabadaju, više vole doći u prilaz, nego na odlaz, kada imamo loptu, no to su naši standardni problemi zbog profila napadača koje imamo. U 2. poluvremenu je Etto bolje reagirao po desnom boku i odmah je sve bilo puno jednostavnije', kazao je trener Jurčić nakon utakmice.

Jurčića od svega najviše zabrinjava ozljeda Milana Badelja. Naime sredinom prvog dijela Badelj je ozlijedio patelu, te se Jurčić čak pribojava da neće biti spreman za utakmicu protiv Temišvara 17. prosinca.