Kakva utakmica!

Golijada u Francuskoj: Hrvatski reprezentativac zaradio isključenje

U 32. kolu Ligue 1 Montpeiller i Marseille su odigrali 3:3, a Ćaleta Car je dobio crveni karton.

U utakmici 32. kola francuske Ligue One Montpellier i Marseille su odigrali 3:3, a hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta Car isključen je u 62. minuti.

U zanimljivom susretu ova dva kluba vidjeli smo čak šest pogodaka, a prvi je pao već u prvim sekundama utakmice. Nakon VAR provjere, sudac je priznao pogodak Andy Delorta za vodstvo domaćina.

Do kraja prvog dijela gosti su uspjeli preokrenuti rezultat pogocima Arkadiuzsa Milika u 43. i Pape Gueyja u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

gol expired Real pobijedio Barcelonu u El Clasicu i preskočio je u borbi za naslov s Atleticom divider

Tek što su došli s odmora, domaćini su poravnali na 2:2 pogotkom Gaetana Labordea. A tek je onda utakmica postala zanimljiva. Prvo je hrvatski reprezentativac Ćaleta Car zaradio izravno isključenje u 62. minuti susreta nakon prekrašaja nad protivničkim igračem.

Potom gosti ponovno dolaze u vodstvo, preko Lucasa Perrina koji zabija za 2:3 u 73. minuti, a konačnih 3:3 postavlja Laborde u sudačkoj nadoknadi.

PSG riješio sve u prvom poluvremenu

U ranijem terminu PSG je na gostovanju kod Strasbourga upisao visoku pobjedu od 4:1.

Već na kraju prvog poluvremena Parižani su imali uvjerljivih 3:0. Pogotke su postigli Kylian Mbappe u 16., Pablo Sarabia u 27. i Moise Keane u 45. minuti

Do kraja utakmice domaćini su postigli pogodak preko Diona Sahija u 63., a konačnih 1:4 postavlja Leonardo Paredes.