Šokirao ih Rennes

Zvijezde PSG-a doživjele prvi poraz u prvenstvu: Nastupili u najjačem sastavu pa ostali bez udarca u okvir

Unatoč porazu PSG je ostao na prvom mjestu Ligue 1 sa 24 boda, šest više od drugoplasiranog Lensa.

Rennes je slavio protiv PSG-a na domaćem terenu u 9. kolu francuske Ligue 1 sa 2:0 i tako mu nanio prvi poraz ove sezone.

Rennes je do pobjede stigao zahvaljujući pogocima Gaetana Labordea (45) i Flaviana Taita (46).

U 35. minuti susreta Lionel Messi imao je sjajnu priliku iz slobodnog udarca s nekih 25 metara udaljenosti, ali još jednom njegov je udarac odsjeo na gredi. Otkako je stigao u redove pariške momčadi, ovo je već treći put da gađa okvir vrata u samo pet nastupa.

Messijev slobodan udarac možete vidjeti OVDJE.

Prvi pogodak Rennesa pao je krajem prvog poluvremena, Sulemana je sjajno pronašao nečuvanog Labordea koji se provukao iza leđa pariške obrane i pospremio loptu iza Donnarumme.

Pogodak Labordea možete vidjeti OVDJE.

Čim je lopta krenula s centra, već je bilo 2:0 za domaću momčad koja je iskoristila nepažnju gostujuće obrane. Sada je asistirao Laborde, a zabio Tait.

Pogodak Taita možete vidjeti OVDJE.

Lovro Majer koji je ovog ljeta stigao u redove Rennesa, propustio je ovu utakmicu zbog ozljede.

Unatoč ovom porazu PSG je ostao na vrhu ljestvice sa 24 boda, šest više od drugoplasiranog Lensa koji je u petak svladao Reims sa 2:0. S nova tri boda Rennes se popeo na sedmo mjesto ljestvice i sada ima 12 bodova.