Mbappe ispisao povijest

PSG slavio, ali žilavi Nantes nije bio lak posao kako se očekivalo: Messi i Mbappe opet strijelci

PSG je bio bolji 4:2 na domaćem terenu protiv Nantesa u 26. kolu Ligue 1.

Messi i Mbappe (Foto: Afp)

U 26. kolu francuskog nogometnog prvenstva Paris Saint-Germain je kod kuće pobijedio Nantes 4:2 i upisao dvadesetu jubilarnu pobjedu u sezoni.

Rakitić i Griezmann Atletico obrisao pod sa Sevillom: Rakitić promašio 11-erac za Andalužane divider

Parižani su već u 17. minuti vodili 2:0 preko Lionela Messija, dok je Jaouen Hadjam zabio u svoju mrežu. Gosti su izjednačili prije odlaska na odmor golovima Blasa (31) i Ganagoa (38). U 60. minuti Danilo Pereira zabio je za 3:2, a konačan rezultat postavio je u 92. minuti Kylian Mbappe koji je svojim 201. golom postao najbolji strijelac u povijesti PSG-a. Prestigao je Edinsona Cavanija.

Olivier Giroud Milan upisao neugodan poraz u Firenci: Rebić krenuo od prve minute, Brekalo i dalje ''grije'' glupu divider

S utakmicom manje PSG ima 11 bodova više od drugoplasiranog Marseillea i jedan više od trećeplasiranog Lensa, koji je danas odigrao 1:1 s Lilleom.