TO JE TO!

Igor Tudor rastura na klupi Marseillea za prvo mjesto Francuske!

Bila je ovo treća ligaška utakmica u nizu kako Marseille nije primio pogodak.

Igor Tudor (Foto: Afp)

Novu pobjedu su ostvarili nogometaši Marseillea i njihov trener Igor Tudor koji su ovom prilikom, u 6. kolu francuske Ligue 1, svladali Auxerre u gostima 2:0.

Gerson je već u sedmoj minuti doveo Marseille u vodstvo. U nastavku utakmice su obje momčadi propuštale prilike, a onda je u samoj završnici utakmica prelomljena. Igrači s klupe Marseillea su presudili Auxerreu. Guendouzi je asistirao u 84. minuti, a strijelac za konačnih 2:0 bio je Alexis Sanchez.

Luka Modrić VIDEO Ovo je Modrić, a nakon ovoga cijeli nogometni svijet se naklonio divider

Bila je ovo treća ligaška utakmica u nizu kako Marseille nije primio pogodak. Marseille je tako privremeno došao na prvo mjesto ljestvice i ima tri boda više od PSG-a i Lensa, ali i utakmicu više.

U nedjelju se sastaju Montpellier - Lille, Ajaccio - Lorient, Clermont - Toulouse, Brest - Strasbourg, Reims - Lens, Troyes - Rennes i Nica - Monaco.